Google+ Followers

Translate

środa, 11 maja 2016

Kolejna wizyta Matiska u weterynarza :)

Dzisiaj byłem po raz kolejny z Matiskiem na zastrzyku któy miał być trzecim i ostatnim, lecz Pani weterynarz po skontrolowaniu jego chorych dziąseł i ząbków stwierdziła że jest widoczna poprawa i zaleciła jutro jeszcze jeden tym razem ostatni zastrzyk. Kiedy już go dostanie, zostaną mu przepisane specjalne tabletki które będzie przyjmował przy posiłku .


Matisek tym razem był bardzo grzeczny i czekał spokojnie na Panią Doktor ^^
Po powrocie do domu kiedy Matisek opuścił transporter podszedł do mnie i zaczął się ocierać i łasić, jak tylko wychodzę na podwórko Matisek nie odstępuje mnie na krok, myślę że zrozumiał że chce dla niego dobrze i na swój sposób pokazuje mi że jest wdzięczny .. to miłe :)


8 komentarzy:

 1. Wspaniale ze Matisek się już czuję lepiej, dobrze że tak zniósł dzisiejszą podróż :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że już wiedział co go czeka i dlatego był taki grzeczny ^^

   Usuń
 2. Te oczy mówią, dziękuję.
  Życzę Matisowi powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę, mam nadzieje że Matisek się nie zawiedzie i wróci do zdrowia ;) trzymajmy za niego kciuki ^^

   Usuń
 3. Zajrzałam do wcześniejszych postów, aby poznać historię choroby Matiska. Przykro mi, że cierpi :(
  Mam nadzieję, że ta seria zastrzyków pomoże kotusiowi uporać się z infekcją.
  Trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za wsparcie, Matis jest naprawdę dzielnym kociakiem i bardzo kochanym, te 4 małe kociaki które przyszły na świat w sierpniu ubiegłego roku Matisek sam je wychowywał zimą tulil się do nich i je ogrzewal traktuje je jak swoje dzieciaczki a teraz on potrzebuje pomocy i taką owa otrzymuje jak tylko możemy tak mu pomagamy. Po tych zastrzykach jest już lepiej o wiele, teraz przyjmuje tabletki. Teraz i wiele łatwiej przyjmuje pokarm dziąsła i ząbki mniej go bolą,raz jeszcze dziękuję w imieniu Matiska za wsparcie i pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Zwierzę doskonale potrafi wyczuć kto jest mu przyjazny,kto ratuje mu zycie i w przeciwienstwie do ludzi potrafi być wdzięczny i te wdzięczność okazywać. Jest bardzo piękny,życzę mu duuuzo zdrowia1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz ? :) wiesz to całkiem możliwe bo cały czas za mną chodzi tuli się wskakuje mi na kolana itp to super uczucie pomoc bezbronnemu zwierzatku ^^ dziękujemy i pozdrawiamy ;))

   Usuń